Pl: Gondoltam egy számra. Megszoroztam 4-gyel , az eredményből kivontam 20-at . 280-at kaptam . Melyik számra gondoltam .
2013. ápr. 17. 17:14
 1/3 eNerdzsy ***** válasza:

Úgy, hogy 75 az eredmény :)

X4-20=280

x4=20+280

x=300/4

x=75

2013. ápr. 17. 17:20
 2/3 A kérdező kommentje:
Wáow ! Nagyon köszönöm !
2013. ápr. 17. 17:23
 3/3 anonim válasza:

úgy hogy az illetőt megkéred hogy gondoljon egy számra!

szorozza meg 2-vel

adjon hozzá 12

ossza el 2 felé

amire gondolt azt vonja ki a számból.


és ebbe az a csavar hogy amikor azt mondod neki hogy agyon hozzá 12 pl (auz a lényeg hogy amit hozzá kelll adnia az páros szám legyen)

és az eredmény a hozzáadott számnak a fele lessz!!!!!!!!!!

2013. ápr. 24. 15:21