A válaszokat előre is nagyon szépem köszönöm! :)

2013. márc. 28. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
6*2/3=12/3 =4!
2013. márc. 28. 15:19
 2/7 anonim válasza:
73%
Ez nem olyan nehéz! Össze kell szorozni a kettőt, ahogy az előző mutatta. 6x2/3. Ezt csak ki tudod már számolni. :)
2013. márc. 28. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Számológépbe így is beírhatod:

6x(2/3)=4


A megoldás 4.

2013. márc. 28. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Tizenkettő osztva három

az kereken négy

2013. márc. 28. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Alsóval osztok, felsővel szorzok :) 6/3=2 2x2=4
2013. márc. 30. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:

6 osztva hárommal=2

2 szorozva kettővel=4

A megoldás:4

2013. márc. 31. 21:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ment a zöld kéz! :)
2013. ápr. 9. 15:20