2013. márc. 14. 15:40
1/2 anonim válasza:
15 = 16-1 = 2⁴ - 1
(2⁴ - 1)(2⁴ + 1) = 2⁸ - 1
(2⁸ - 1)(2⁸ + 1) = 2^16 - 1
2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitseget !
2013. márc. 14. 18:54