RambowDash kérdése:

Hány év telt el azl marathóni csata óta napjainki? Hány év telt el Nagy Sándor halála óta napjainkig?


2013. febr. 10. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Beírod wikipediába a kérdéses eseményt, majd matekkal kiszámolod az eltelt éveket.
2013. febr. 10. 11:58
 2/9 A kérdező kommentje:

Tom kiszámoltam de volt olyan h kre. 776-ban meg kre. 490-ben Es a kre 490-ben annak kevesebbnek kell lenni 1237 évnél mert 2013-776=1237

De ha 2013-490=1523 de ennek kevesebbnek kell lenni

2013. febr. 10. 12:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Látod, ha nem tanulod meg a matekot, akkor még bölcsész sem lehetsz…


A maratoni csata kb. 2500 éve volt, Nagy Sándor halála pedig kb. 2340 éve.

2013. febr. 10. 12:32
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Tessék.

2013. febr. 10. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Matekból hogyhogy nem buktál meg?

2013-(-776)=2013+776=2789

2013. febr. 10. 12:38
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tom. Azt megmondod hogy hogy kell telefonra(Samsung Galaxy Mimi 2) zenét letölteni?
2013. febr. 10. 13:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jártál volna iskolába tudnád !!!
2013. febr. 12. 09:21
 8/9 anonim válasza:
Hány év telt el a születésed óta? Gyanús, hogy a kezed elég a számoláshoz.
2013. febr. 12. 13:21
 9/9 anonim válasza:

A marathóni csata i.e. 490-ben történt. Nagy sándor halála pedig i.e. 323-ban. (Már ha arra a Nagy Sándorra gondolsz.)

A marathóni csata óta 2503, Nagy Sándor halála óta 2336 év telt el.

2013. febr. 14. 16:54