2013. febr. 10. 11:20
1/9 anonim válasza:
Beírod wikipediába a kérdéses eseményt, majd matekkal kiszámolod az eltelt éveket.
2/9 A kérdező kommentje:
Tom kiszámoltam de volt olyan h kre. 776-ban meg kre. 490-ben Es a kre 490-ben annak kevesebbnek kell lenni 1237 évnél mert 2013-776=1237
De ha 2013-490=1523 de ennek kevesebbnek kell lenni
2013. febr. 10. 12:11
3/9 anonim válasza:
Látod, ha nem tanulod meg a matekot, akkor még bölcsész sem lehetsz…
A maratoni csata kb. 2500 éve volt, Nagy Sándor halála pedig kb. 2340 éve.
5/9 anonim válasza:
Matekból hogyhogy nem buktál meg?
2013-(-776)=2013+776=2789
6/9 A kérdező kommentje:
Nem tom. Azt megmondod hogy hogy kell telefonra(Samsung Galaxy Mimi 2) zenét letölteni?
2013. febr. 10. 13:20
7/9 anonim válasza:
Ha jártál volna iskolába tudnád !!!
8/9 anonim válasza:
Hány év telt el a születésed óta? Gyanús, hogy a kezed elég a számoláshoz.
9/9 anonim válasza:
A marathóni csata i.e. 490-ben történt. Nagy sándor halála pedig i.e. 323-ban. (Már ha arra a Nagy Sándorra gondolsz.)
A marathóni csata óta 2503, Nagy Sándor halála óta 2336 év telt el.