2013. jan. 28. 16:10
1/2 A kérdező kommentje:
1. feladat,2. feladat!
2013. jan. 28. 16:12
2/2 kiskérdés01 válasza:
1. 120 g
2. 2125 g oldat keletkezik. Ezután 25/2125*100=2500/2125=1,17 De nem kapunk teljesen pontos értéket :)