Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem tudok egyedül tanulni,...

Mahhoo3-3 kérdése:

Nem tudok egyedül tanulni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

a házit vagy valamit tanulnom kell, mindig elbambulok, elkezdek mással foglalkozni. ha ott van anyukám és figyel akkor a házit gyorsan megirom, egyedül 1 feladaton órákig gondolkozom, ha ott van anyukám rögtön rájövök. ez miért van és mit tehtek.

13 éves vagyok.



2013. jan. 27. 15:19
 1/3 anonim válasza:
nekem is ez volt a problémám, de hidd el túl lehet rajta jutni, csak akaraterő kérdése legalábbis nálam. kitartás
2013. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
motiváció.... mond magadban,hogy pl.gyorsan megírom a házit,aztán végre nyugodtan bármit csinálhatok...ilyenek :)
2013. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak ha anyukád ott van, vagy bárki más (emberi lény :)) esetén? Szerintem egyébként az lehet talán, hogy inkább másoknak akarsz bizonyítani, mint magadnak. Talán, ez csak tipp. De mindenképp találj erre megoldást, mert később csak rosszabb lesz élesben.
2013. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!