Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Vers elemzés. Segitene valaki?

Vers elemzés. Segitene valaki?

Figyelt kérdés

Vörösmarty Mihály-Gondolatok a könyvtárban.


1)A szöveg és a cím kapcsolata

2)A vers hangulata

3)A vers műfaji jellemzői

4)A stílusirányzat jellemzői(konkrét példákat)

5)Az indulatok váltakozása

6)Milyen filozófiai elv található benne?

7)A verszárlat végkicsengője


2013. jan. 17. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
tudom hogy ez egy segítségkérős oldal, de nagyon kérlek hogy keress rá a neten, vagy a tankönyvben, vagy olvasd el... az irodalom nagyon sokat ad az emberségedhez, kicsit foglalkozz vele. szerintem.
2013. jan. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
olvastam...csak nagyon rafinált tanárunk van..aztmondta úgy is észreveszi ha netről írjuk mert hogy ilyen nagyon kacifántosan vannak megfogalmazva meg vannak benne szakszavak.amúgy írtam valamicskét de úgysem lenne neki jó/elég,stb,meg amúgy is nehezen megy ez a vers elemzés..általános iskolába nem is nagyon elemeztünk verset és most eléggé beledobtak a mély vizbe.
2013. jan. 18. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja ez szar hogy nem épül egymásra az általános meg a gimi, az egyetem meg pláne. De ezt Neked kell megtanulni, ráérezni, mert érettségin se tud más segíteni majd. De igaz, előtte igen. Beszélj a tanárral hogyha valami nem megy. Ha gondolod írj privátba és próbálok segíteni, nem úgy hogy megírom helyetted, de próbálok tanácsokat adni. Ha gondolod.
2013. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké.köszi:)
2013. jan. 24. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!