x³-3*x²-9*x+2=0 x=?2013. jan. 5. 16:21
1/2 anonim válasza:
x=-2 vagy
x=1/2*(5-gyök(21) vagy
x=1/2*(5+gyök(21)
2/2 anonim válasza:
Bocs, a zárójeleket nem zártam be, helyesen:
x=-2 vagy
x=1/2*(5-gyök(21)) vagy
x=1/2*(5+gyök(21))