Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki írna nekem egy napirend...

Valaki írna nekem egy napirendet angolul?

Figyelt kérdés
Körülbelül ez legyen benne: 7 kor felkelek felöltözök meg mosom a fogam és indulok az iskolába. Tanítás után megyek kosáredzésre.5 re hazaérek és megebédelek.3 órát számítógépezek mahd megnézem a kedvenc sorozatomat "The Vampire Diares". Elkészítem a házifeladatomat, elmegyek fürödni, Megyek az ágyba és alszom.Nagyon szépen emgköszönném és nem muszáj hibátlannak lennie és nem kell hogy túl nagy szókincs legyen benne. Nagyon szépen megköszönném..:| ♥
2012. dec. 17. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen könyvből tanultok, de ezt a tankönyv olvasmánya alapján minden gond nélkül össze lehetne hozni.


I get up at 7 o'clock, get dressed, brush/clean my teeth and then leave for school/go to school. (amelyiket tanultátok -- reggeli sehol? nem egészséges:) After school I go to basketball training. I arrive at home/come home by 5. I ?use my computer? for three hours, then I watch my favourite TV series, "The Vampire Diaries". I do my homework, and then I take a bath/a shower. I go to bed and go to sleep.


És most próbálok nem gonoszkodni... :)))

2012. dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!!!:)))
2012. dec. 17. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!