Sebesség-et hogy kell kisszámolni? Holnap nagy dogám lessz segicsetek nagyon kéne

holnap nagy dogám lessz segicsetek nagyon kéne
2012. dec. 17. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem köll kiszámítni, mutassa az óra. :-)
2012. dec. 17. 14:46
 2/6 A kérdező kommentje:
jó adok neked egy feladatot és néz RÁ a KM/H RA :)
2012. dec. 17. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez bukás lesz tezsvír.
2012. dec. 17. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire életképtelen vagy akkor megérdemled a bukást. Mert a sebesség az út és az idő hányadosa, csodálkoznék ha ez nem lenne benne a könyvedben. Kellemes évismétlést!
2012. dec. 17. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:

* sebességet

* kiszámolni

* lesz

* segítsetek

2012. dec. 17. 15:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ miből írsz dogát.

Egyenes vonalú egyenletes mozgás: v=s/t

Egyenes vonalú gyorsuló mozgás(kezdősebesség nélkül):

pillanatnyi sebesség: v=a*t

átlagsebesség: v=s(össz)/t(össz)


Egyenes vonalú kezdősebességes egyenletesen gyorsuló mozgás:

pillanatnyi: v=v(0)+a*t

átlag: v(á)=s(össz)/t(össz)


Az ennél bonyolultabbakat megtalálod a könyvben, vagy wikipedián, de nem fárasztanám magam vele, mert ha abból írsz úgyis karó, ha nem nézed meg ott.

2012. dec. 17. 15:36