Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen választott könyvet...

Milyen választott könyvet olvassak magyarból, ami terjedelmileg 100 (kis) oldal, vagy még kevesebb? Sürgős, holnapra kellene egy könyv

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 21:18
 1/7 anonim válasza:
Hányadikos vagy? Van lista vagy abszolút szabadon választott?
2012. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Emil és a detektívek
2012. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
8.os vagyok, de egy könnyű olvasmányt szeretnék... Teljesen szabadon választható
2012. dec. 14. 21:44
 4/7 anonim válasza:

Próbálkozz meg valamelyik Rejtő könyvvel. Letehetetlenek, fordulatosak, és nem vastagok :D. Pld. a Piszkos Fred, vagy a Három testőr Afrikában jó kezdet. Itt egy kis segítség, ha az életrajz is kell: [link]

Lány létemre én is 7.-8.-os koromban kaptam rá ezekre a könyvekre.

2012. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Háát néztem itt Rejtőt, nagyon tetszenek a címek, de ezt nem fogom 2 nap alatt befejezni, ahhoz túl hosszú... Az Emil és a detektívek elég rövid, lehet abba kezdek holnap bele, de még írhattok példákat :)
2012. dec. 14. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha muszáj, akkor befejezed. Én volt hogy egy nap alatt olvastam ki 700 oldalas könyvet.
2012. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Móra Ferenc: Rab ember fiai ifjúsági, történelmi regény,a "török időkben" játszódik, egy testvérpár küzdelme édesapjuk kiszabadítására, mert igazságtalanul került börtönbe.

színhely: Erdély

A könyv kisalakú, kb. 100 oldal, sztem. 1 nap alatt kiolvasható.

Cselekménye izgalmas, a könyv lvasmányos, élvezni is fogod.

2012. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!