2012. dec. 10. 21:14
2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi csak az első kérdésem itt és még nem tudom hogyan működnek a dolgok...
2012. dec. 10. 21:31
3/6 anonim válasza:
mivel 1/f=1/k+1/t, és N=k/t, ezért:
t=2k
k=(1+1/2)*f=3/2*f=48cm
4/6 anonim válasza:
Ez általános etikett, nem kell tudni azt, mi hogy működik.
5/6 A kérdező kommentje:
ne vagánykodj! Fogd az etikettedet és dugd fel a szűk segglyukadba. Irogasd másnak a hülyeségeid! Pancser...
2012. dec. 12. 20:16
6/6 anonim válasza:
Aha, de azért annak a NAGYON rendes válaszolónak, aki segített, még egy kicsike köszönömöt sem voltál képes írni, inkább rámrontottál, hát... Sokra viszed majd az életben. Ha már egyszer egy navalyás képletet sem tudsz használni.. Gondold át újra ki a pancser.