Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Irodalom, fogalmazás? Érvelése...

Irodalom, fogalmazás? Érvelések (mellette állsz vagy nem), jól döntött-e vagy sem Eladnád-e a lelked az ördögnek? Igen vagy nem 1 oldalba leírni (a4)?

Figyelt kérdés

volt egy tudós, dr. Faustus, aki nem volt boldog, mert mindent tudni akart és mindent meg akart ismerni

az ördög felajánlotta neki, hogy boldoggá teszi, de cserébe a lelke az övé lesz a másvilágon

így Faust eladta a lelkét az ördögnek



2012. nov. 26. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Na nehogy már mi írjuk meg a házidat helyetted. Egy oldalt bárki tud írni, és ha olvastad a Faustot, akkor vannak róla gondolataid, amit nem nehéz pár 20-30 sorban kifejteni. Mi lesz veled érettséginél, amikor 2-3 oldal a minimum?? :))

Minden kérdésed elé biggyeszd be, hogy "Szerintem..", és írd le amit gondolsz. Ennyi, nem nehéz :) Nem kell halál komoly dolgokat írnod, csak azt ami az eszedbe jut. Példa: "Szerintem jól döntött ez a doktor, vagy sem? " "Szerintem jól döntött, mert a saját boldogságát kereste.. stb stb.."

2012. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írd azt hogy nem adnád el!
2012. nov. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!