Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kiről tartsak kiselőadást?

Kiről tartsak kiselőadást?

Figyelt kérdés
Angol órára kell egy tetszőleges angol anyanyelvű (lehet angol, ír, amerikai stb.)ismert személyről (lehet sportoló, politikus, író, színész stb.) prezentációt tartani diavetítéssel, 10 perces kell, hogy legyen. Nem tudom, kiről tartsam, valaki olyan kéne, akiről sokat lehet beszélni, érdekes élete van (és ne legyen nagyon gáz pls). Segítsetek lécci, már nagyon el kéne kezdenem..

2012. nov. 20. 17:50
 1/4 anonim válasza:
Michael Jordan, Mike tyson, Neil Armstron. Szinte mindenki ismeri őket, lehet róluk sokat írni és nem is gázok :)
2012. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de ők sajna már foglaltak.


Ezt elfelejtettem, de 14/L vagyok

2012. nov. 20. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
J.F. Kennedy, George W. Bush, George Washington, Ed O'neil, Charlie Sheen, David Beckham, Rowan Atkinson, II. Erzsébet királynő, J.K. Rowling, Rudyard Kipling, Stephen King...
2012. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arnold Schwarzenegger, Julian Jackson, Mohamed Ali, Charlie Chaplin, Abraham Lincoln, Dolce & Gabana, John Smith
2012. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!