Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 7. es angol! Segítségre lenne...

7. es angol! Segítségre lenne szükségem! (? )

Figyelt kérdés

Fejezd be a mondatokat!


What are you and your friends going to do?

1.This weekend,I.......

2.My sister/brother/friend......

3.We...

What are you not going to do?

4.I.....

5.My perents......

6.My friend.....


Nem értem a feladatot,az meg ráadás hogy semmit nem értek az angolból. Segítenétek? És el is magyaráznátok! (Az egész osztály 2-3 ra áll angolból még az 5-ös tanulok is,valami baj van a tanárral...tehát nem tudom kitől megkérdezni) Előre is köszi! :)


2012. nov. 20. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyi a feladatod, hogy be kell fejezni a mondatot. A fő kérdés az, hogy mit fogsz csinálni a barátaiddal a hétvégén.

Tehát, megvan adva a mondat eleje, például: This weekend, I... és beírod hogy mit fogsz csinálni. Aztán, My sister/brother/friend (valamelyiket kiválasztod a három közül) és folytatod a mondatot azzal, amit a hétvégén fog csinálni. Szerintem olyanokra gondol a tanár, hogy go to cinema, vagy go to park to play football, vagy ilyesmi.

Nem nehéz, csak gondolkozni kell :))

2012. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Akkor én már a kérdést félreértettem...na mindegy! Kösziii! :D
2012. nov. 20. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!