Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Töriből kéne néhány fogalom. (? )

Töriből kéne néhány fogalom. (? )

Figyelt kérdés
lojalista, patrióta, kreolok, mesztivek, mulok, zambó, Monroe elv, szabadságjogok, ópiumháború, feudális, kapitalista, középrétegek, szabad verseny, géprombolás, szakszervezet, sztrájk, chartimes, utópista szocializmus, falanszter, tézis, antitézis, szintézis, osztályharc, kizsákmányolás, burzsoázia, prolitáriánus, kommunizmus, proletár diktatúra. Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném. :D
2012. nov. 13. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Használd már valamelyik keresőt, ember!
2012. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerencsémre már találtam valamit ami hasznos. Viszont... Kereső az, ahova beírjuk azt amit nem tudunk, és megkeressük a válasz. Akkor a gyakorikerdesek.hu is egyfajta kereső. Mivel amit nem tudunk azt megkérdezzük, és megkapjuk a választ. Mi a különbség a Google és a gyakorikerdesek.hu között? Nos a válasz egyszerű. Google--> Te keresed a választ, gyakorikerdesek.hu--> hozzád jönnek a válaszok, azaz a válaszok keresnek téged. :)
2012. nov. 13. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek gyakori kérdések, nem a "történelem leckéhez kellenek fogalmak" kérdések...
2012. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hmm viszont ennyi erővel ez a topic is felesleges, hogy házi feladat kérdések. Mivel mások is kérdeznek itt sokféle hülyeséget, pl matekkal kapcsolatban. Most az, hogy én töriből kértem egy kis segítséget, és te leugatsz, az most sértő lehet az összes segítségkérő embereknek. Nekem most ebben kellett a segítség, másnak meg másban kell ennyit erről. :)


Ui.: reagálsz-e erre vagy nem, az engem hidegen hagy, nem fogok többi ide írni :)

2012. nov. 14. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Kis segítség?! annyi fogalmat írtál ide, mint amennyi egy könyvben van. Erre ne várj választ nem keresik meg neked mindet, mert ezt te is megtudod találni, ha egyesével beírod a google-ba.
2012. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!