Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » FÖLDRAJZ! Miben hasonlítanak...

Secret5 kérdése:

FÖLDRAJZ! Miben hasonlítanak az alábbiak? (SÜRGŐS)

Figyelt kérdés
Párma, Kréta, Írország, Anglia, Valetta, Malmő, Luxemburg, Franciaország, Németország. Az Eutópai Únióval kapcsolatos dolodra gondolok. Légyszíves írjon az, akinek van ötlete!

2012. nov. 11. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem egészen érthető a kérdésed... Országokat, fővárosokat és egyéb városokat sorolsz fel. Menyiben lehet ezeket "9sszehasonlítani?

Ha jobban kifejted a kérdést, válaszolok.


Sok sikert!

2012. nov. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, "összehasonlítani"
2012. nov. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a feladat: Miben közösek az alábbiak? (ezután fel vannak sorolva azok, amiket már a kérdésben leírtam)Ez a feladat, ezt kéne megoldani, de sajnos nem találtam róla semmi. remélem most már érted:) Ha ez segít, az EU-ról szól(bár ezt is már írtam)az biztos, hogy nem alapítók, nincs köze sztem a nyelvekhez sem...
2012. nov. 13. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!