lépeseket leírnátok lécci
2012. okt. 29. 11:52
 1/1 BKRS ***** válasza:

(s+1+j)(s+1-j)=s²+2s+1-j²

ez j = √(-1) választás esetén lesz (s²+2s+2).

Vagyis valós felbontás nincs,

a komplex megoldás:

s(s²+2s+2) = s(s+1-i)(s+1+i)

2012. okt. 29. 15:44