lépeseket leírnátok lécci2012. okt. 29. 11:52
1/1 BKRS válasza:
(s+1+j)(s+1-j)=s²+2s+1-j²
ez j = √(-1) választás esetén lesz (s²+2s+2).
Vagyis valós felbontás nincs,
a komplex megoldás:
s(s²+2s+2) = s(s+1-i)(s+1+i)