C= Cx0.6=6 Ez hogy lesz 10? Mert a megoldókulcsban 10 van írva, hogy az az eredmény.2012. okt. 24. 16:46
1/2 BKRS válasza:
C*0,6=6
osszuk el mindkét oldalt 0,6-tal.
C=6/0,6 = 10
2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :D
2012. okt. 24. 17:09