számolás.2012. szept. 17. 16:18
1/1 anonim válasza:
a=24
a-b=27
b-a=27
24-b=27 /-27 /+b
-3=b1
b-24=27 /+24
b2=51
Szóval:
a=24 ; b1=-3 ; b2=51
2 megfejtése van! :)