Matek házi: szorzattá alakítás segítenél?


Ezt hogy lehet szorzattá alakítani: (x a másodikon - y a másodikon) - (x-y)


köszönöm.


2012. szept. 9. 17:47
 1/4 anonim válasza:
Szorzattá?
2012. szept. 9. 18:05
 2/4 anonim ***** válasza:
(x²-y²)-(x-y)=(x+y)(x-y)-(x-y)=(x-y)(x+y-1)
2012. szept. 9. 18:07
 3/4 anonim válasza:

(x-y) a másodikon. ... nemtudom így gondoltad e :)

Egyébként hanyadikos vagy?:D

2012. szept. 9. 18:07
 4/4 A kérdező kommentje:
8.-os
2012. szept. 10. 19:00