Ezt hogy lehet szorzattá alakítani: (x a másodikon - y a másodikon) - (x-y)
köszönöm.
2012. szept. 9. 17:47
2/4 anonim válasza:
(x²-y²)-(x-y)=(x+y)(x-y)-(x-y)=(x-y)(x+y-1)
3/4 anonim válasza:
(x-y) a másodikon. ... nemtudom így gondoltad e :)
Egyébként hanyadikos vagy?:D
4/4 A kérdező kommentje:
8.-os
2012. szept. 10. 19:00