Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy irjam meg az én cimü...

Hogy irjam meg az én cimü fogalmazást?

Figyelt kérdés
átgondolt kell hogy legyen, meg nem ilyen kék a szemem barna a hajam mi a nevem stb., hanem inkább belsö tulajdonságok
2012. szept. 8. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyermekkoromban mindig is .... akartam lenni, ám mostanában az érdeklődésem inkább a ..... felé terelődött. Ezért mostanában gyakran ....., hogy sikeres lehessek a munkámban a jövőben. Szabadidőmben szeretek ... és ...-zni, mert .......... . Kedvenc könyvem és filmem a .... és ...., mert ..... . Szerintem én jól ....-zok. Ennek ellenére semmi tehetségem nincs a ....-hoz, pedig mindig is érdekelt. stbstb


Jaj, megkaptad életed legkönnyebb témáját, nemár hogy nem tudsz semmit:D

2012. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha őszinte akarsz lenni, akkor nehezebb, mert az ember nem szereti magát, terveit, vágyait, szokásait kiadni. Ha hazudsz, akkor könnyebb, mert akkor sztereotip dolgokat lehet írni.

Célok, tervek, vágyak, érzések, érzelmek. Hibák, hiányosságok,értékek, pozitív tulajdonságok, negatív sajátosságok.

2012. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :) sokat segitettetek :)
2012. szept. 8. 19:04
 4/4 A kérdező kommentje:
segitetek elkezdeni? :)
2012. szept. 8. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!