Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tudná nekem jellemezni/...

Valaki tudná nekem jellemezni/bemutatni a Doroghy családot? (Légy jó mindhalálig)

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm! :)

2012. aug. 13. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
El kéne talán olvasni a könyvet, nagyon megerőltető?
2012. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vond le a következtetéseket ebből a videóból!

http://www.youtube.com/watch?v=hG3HBDcn0Vc&feature=relmfu

2012. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olvastam a könyvet, nem tudom rendesen megfogalmazni a bemutatást, ezért is kértem segítséget... Egyébként is, ha nem akarsz vagy nem tudsz segíteni, inkább ne írj semmit ide.
2012. aug. 13. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, még egy önérzetes kis tini... Keress gugliban akkor olvasónaplót.
2012. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kerestem, de ott sem találtam... Ezért ez volt az utolsó ami eszembejutott, de nagyon úgy látszik, hogy mindenki csak kioktatni tud, segíteni nem.
2012. aug. 13. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nyomogassad végig, van egy valag olvasónapló és jegyzet is, ne legyél már ennyire életképtelen, hogy így a szádba kelljen rágni.

2012. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a kioktatás abban, hogy megkönnyítettem a munkád azzal, hgoy belinkeltem egy videót. Pár perc megnézni, és ha leírod ebben milyen embereket látsz, már felel lecke kész...


Hát de az is egyre világosabb, hogy te magad is egy tipikus Doroghy Sanyika vagy. Valaki írja meg helyetted a leckét, ennyi. Keress akkor egy Nyilas Misit!

2012. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!