Van egy hülye lány 8.os és gimis barátnője is azt állítják hogy 0, és a műveleti sorrend nekik nem számít. mert 10x0=0

és 0+10=10



2012. júl. 21. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen 10, és most tapsoljunk meg, vagy mi?
2012. júl. 21. 20:24
 2/10 anonim ***** válasza:
10+10*0 = 10+0 = 10
2012. júl. 21. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Zárójel kell, attól függ az eredmény, hova teszed:

1./ 10+(10x0)=10

2./ (10+10)x0=20

2012. júl. 21. 21:42
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

21:42

...és most téged is tapsoljunk meg, már nem azért??

2012. júl. 21. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

minek zárójel? műveleti sorrend és cső...amúgy meg ebből sehogy se lesz 20


mert (10+10)x0=0

2012. júl. 21. 21:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"2./ (10+10)x0=20"


Ez jót nevettem. :D


De ettől függetlenül is elég nevetségesek az ilyen kérdések. Azért amikor egyeseknek nehézséget okoz ennek a feladatnak a megoldása erősen elgondolkozom, hogy manapság mit is taníthatnak az iskolában...

2012. júl. 21. 22:15
 7/10 anonim ***** válasza:

szakközépben a csajok sminkelnek matekórán ...


akkor biztos nem a matekra koncentrálnak ! :(

2012. júl. 21. 22:50
 8/10 anonim ***** válasza:

(10+10)x0=20


ülj le kisfiam EGYES csak úgy füstöljön !


ez a nap fénypontja xD hahaha 20 xd

mellesleg elírta de jó poén volt :)

2012. júl. 22. 00:51
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Vannak még akik éjfélkor is figyelnek! :)))))
2012. júl. 22. 07:14
 10/10 A kérdező kommentje:
csak el akartam küldeni a volt évfolyam társamnak és az egyik gimis barátjának hogy járják újra az általánost, hogyha egy ilyen egyszerű feladatot nem tudnak megoldani és azt mondják, hogy igazuk van pedig nem 20 hanem 10.
2012. júl. 22. 12:34