Válaszokat magyarázattal együtt nagyon-nagyon megköszönném!2012. júl. 18. 11:07
1/2 anonim válasza:
101 - 55 = 46
azaz 46 embernek volt fegyveren kívül más eszköze is.
20+35=55
azaz 55 embernél volt vagy kulacs vagy bajonett.
55-46=9
azaz 9 embernél volt fegyver, kulacs és bajonett is.
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Már mindenhogy gondolkodtam, csak nem ilyen egyszerű műveletekben...
2012. júl. 18. 11:19