Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazást hogyan kezdjünk el?

Fogalmazást hogyan kezdjünk el?

Figyelt kérdés

valaki segítene megírni a bevezetést az alábbi témából? cask pár mondatot onnantól már megy

témák: világvége

lázban

örök barátság

nem tudom hogy melyikről írjak


2012. jún. 7. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az örök barátságról lehet a legtöbbet rizsázni, és itt tudsz hozzájárulni a legtöbb személyes tapasztalattal is.
2012. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de az túl nyálas semmi kedvem összenyálazni a papírt :D 15/F
2012. jún. 7. 18:14
 3/10 A kérdező kommentje:
ok mégis csak azt írom de segítene valaki elkezdeni? csak az első pár mondat
2012. jún. 7. 18:23
 4/10 anonim válasza:

valami olyasmi jó lehetne kezdésnek,hogy azért írok az örök barátságrol mert rengeteg tapasztalatom van benne,mind pozitiv mind negatív értelemben etc-etc..

utána jöhet a rizsa.

2012. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyálas... :D látom neked sincsenek igaz barátaid.


Mellesleg érzés nélkül nem is lehet hiteles fogalmazást írni. Odalehet valamit hányni a papírra, tanár meg ráfirkant egy 3 mast, azt mehet a gyűjtőbe... Én ennél azért maximalistább típus vagyok, eszerint válaszoltam.

2012. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem kell leírni akár hiszed vannak igazi barátaim akikkel segítjük 1mást és mindent elmondunk...
2012. jún. 7. 18:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor írj a világvégéről. Szerintem az áll hozzád a legközelebb.

Az örök barátság az nem neked való, nem is értenéd meg.

2012. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
18:45 - mért kritizálod,így ismeretlenül? nem mindenki egyforma,lehet ő nem úgy mutatja ki az érzéseit,mint pl. te.
2012. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
AZ örök barátságról könnyebben lehet ni, akár vannak barátaid, akár nincsenek, lényegében mindegy is. A fogalmazást azzal kezdd, hogy mi lesz az esszében, milyen pontokat fogsz végigvenni, esetleg hogy miért választottad ezt. Hatásos, ha valami irodalmi műből való idézettel kezdesz.
2012. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nah kész lett :D háááááááááát elég érdekes lett :"D nem oan sima sablonos szerintem majd ha lesz időm ma vagy holnap belinkelem vagy begépelem
2012. jún. 7. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!