a., Mennyi sárgarépát kell vételezni a raktárból?
b., Mennyi lesz az elkészített mennyiségnek a tömege?
c., Mennyi az összes veszteség százalékban?
Segítsen valaki, légyszíves. :))
2012. máj. 23. 19:16
1/3 anonim válasza:
a, 24/0,76= 31,58 kg
b, 24*0,82=19,68
c, (19,68/31,5=0,623) 100-62,3=37,7
de nem egy bonyolult feladat :P
2/3 A kérdező kommentje:
Áá, nagyonnagyon köszönöm szépen. :))
2012. máj. 23. 19:39
3/3 anonim válasza:
nincs mit :D
küldj egy zöld pacsit mert sok gyökér :( enm értékeli néha a trollkodásom :D és ezért romlik az arányom :(: