Mennyi az ma. valaki letudná vezetni?
8*ma/2=5*7.6/2
2012. máj. 1. 18:03
1/1 anonim válasza:
8*ma/2=5*7.6/2 /*2
8*ma=5*7.6 //5
1.6*ma=7.6 //1.6
ma=4.75
ha jól számoltam, ha nem valaki javítson ki :P