Sürgős! Ebben kérek seğítséğet. (? )


Mennyi az ma. valaki letudná vezetni?

8*ma/2=5*7.6/2


2012. máj. 1. 18:03
 1/1 anonim válasza:

8*ma/2=5*7.6/2 /*2

8*ma=5*7.6 //5

1.6*ma=7.6 //1.6

ma=4.75


ha jól számoltam, ha nem valaki javítson ki :P

2012. máj. 3. 19:38