2012. ápr. 28. 18:11
1/1 anonim válasza:
x-x/2-4-x/2+2-2-5=0 /*2
2x-x-8-x+4-4-10=0
-18=0 --> ellentmondás, tehát az egyenletnek nincs megoldása