Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Pál utcai fiúkból kell...

A Pál utcai fiúkból kell csinálni egy házidolgozatot, van pár kérdés amit nem értek! Ezekre mit a válaszok?

Figyelt kérdés

Kérdések:


1. a grundon és a füvészkertben is fontos törvények uralkodnak. Hasonlítsd össze a két csapat ötrvényeit!


2. Mutasd be a grund hadseregének felépítését a nevek és a beosztások felsororlásásval!

Kiki voltak a gittegylet tagjai? Ismertesd az alapszabályát!

4. Mutad be a füvészklerti csapat tagjait, szokásrendjét!

5. Mit gondolsz Boka és Nemecsek kapcsolatáról?

Miért volt más ez a barátság, mint a többiekhez való viszonya Bokának?

7. Nememcsek utolsó kívánsága, hogy a grundot mégegyszer láthassa, csak önkívületi állapotban teljesül. Milyen eseméyeket él át újra?

Lécci aki tudja a választ valamelyikre, írja le!

Kösszi



2012. ápr. 22. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

7. A bántalmazásokat,sérelmeket pl.->kisbetűvel írják a nevét

5.Nemecsek testvérként szerette Bokát.Boka soha nem bántotta őt,mindig segített neki.(Ezt mondta anno a magyartanárom is)

2.Ezt másold ki a könyvből.Nem tudom,hogy vannak-e a tieidben képek,de még rajz is van hozzá.A 4. kérdésedre is a könyv átlapozását javaslom.

1.Régen tanultam már ezt,de a grundon ott van például a gitt rágása,a füvészkertben meg az,hogy nem bántalmaznak kisebbeket(csak ezt ugyebár az a testvérpár megszegi).Ugyan a gitt rágása nem fontos törvény,de hirtelen nincs más ötletem,de tusom,hogy sok volt.


Elég egyszerűek a kérdéseid,Boka és Nemecsek kapcsolatához nem is kell a könyvet átlapozni,de a könyv átlapozásával megtalálod mindegyikre a választ,persze csak akkor,ha figyelmesen olvastad a könyvet.Remélem vannak képek a könyvedben,azok alapján rendesen be lehet tájolni a történetet.


Kaphatok egy lájkot? :)

2012. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!