Fizikából a pascalt az p egyenlő F/A de hogy is kell kiszámolni::? Pl:, p egyenlő 40k Pa A egyenlő 5cm3 F? ezt hogy kéne kiszámolni? Meg hasonlókat?

2012. márc. 28. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne tanultál egyenletrendezést?

Ha p=F/A akkor F=p*A.

Hajrá!!

2012. márc. 28. 17:00
 2/2 anonim ***** válasza:
*m
2012. márc. 28. 17:00