Valaki levezetné számomra? kösznöm2012. márc. 21. 15:48
1/1 anonim válasza:
x^2+21-x=15^2
x^2-x+21=225
x^2-x-204=0
Innen másodfokú egyenlet megoldóképlete. Azt remélem tudod...:)
Az a gyökös utálatosság, ahogy mi hívjuk :D