2012. márc. 13. 11:49
1/1 BKRS válasza:
L-lel jelolve a hullamhosszt:
E= hc/L
E1%E2 = 100* hc/380 : hc/780 =
= 100*780/380 =
= 205.3
vagyis 105.3%-kal nagyobb