Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SEGÍTSÉG! Visual Basic házi...

SEGÍTSÉG! Visual Basic házi feladatot hogy kell megcsinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Segítséget szeretnék kérni, mert nem tudom megoldani a feladatot, szombatig kell elküldeni a programot neten.


Megcsinálnád nekem ezt a feladatot Visual Basicben? (Excelben kell megcsinálnunk.)


Ez a példa:


Nagyszámú dolgozatjegy eloszlását kell meghatározni a rendszer bemenetéről érkező osztályzatok sorozatából, amely a 0 végjelig tart. Írassa ki egy Excel állományba, hogy hány egyes, kettes, hármas, négyes és ötös dolgozatot írtak a tanulók.



Nagyon köszönöm a segítséget!


2012. febr. 24. 11:20
 1/4 vurugya béla ***** válasza:
Egy ugyanilyen kérdésre nemrég válaszoltam. Lehet, hogy csoporttársad írt? Nézz utána, hátha segít a válaszom.
2012. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vurugya béla ***** válasza:
2012. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még a komplett szöveg /lennt/ is u.az... /első betütől az utolsóig:D/
2012. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze hogy ugyanaz... :D magamtól megcsináltam mert nem jött válasz, határidőre kellett elküldeni. Valami olyasmit csináltam, mint a válaszoló, de nem tökéletes az tuti. De attól még jöhetnek a megoldások!!
2012. febr. 29. 00:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!