1. egy autó motorjának teljesítménye 55KW a hatásfok 35%.mennyi a hasznos munkavégzés 1 óra alatt?
2.fogalmazd meg a mechanikai energia megmaradásának törvényét!
2012. febr. 20. 16:42
1/1 anonim válasza:
W=P*t=0,35*55K*3600=69300KJ
A másodikat szerintem meg tudod keresni.