Fizikai kérdések tudna vki segíteni?


1. egy autó motorjának teljesítménye 55KW a hatásfok 35%.mennyi a hasznos munkavégzés 1 óra alatt?


2.fogalmazd meg a mechanikai energia megmaradásának törvényét!


2012. febr. 20. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:

W=P*t=0,35*55K*3600=69300KJ


A másodikat szerintem meg tudod keresni.

2012. febr. 20. 21:54