mennyi a gondolt szám reciprokának az ötszöröse?
a gondolt szám 20
2012. jan. 3. 20:08
1/4 anonim válasza:
Komolyan mondom nevetséges, amilyen házikat kiírtok. Egyre szánalmasabb az iskolások színvonala. :-)
2/4 anonim válasza:
reciproka 1/20 annak ötszöröse 5*1/20=5/20=1/4
3/4 A kérdező kommentje:
az engem nem érdekel, hogy ki mennyire szánalmas házit ír ide. Tök mindegy. Amúgy meg gondoltam az 5/20-ra és a 5/100-ra, csak nem tudtam, hogy melyiket írjam. ezért kérdeztem. Amúgy köszi a választ amit valaki megírt. :)
Soha nem szoktam házit kiírni ide, csak ezt az egy feladatot írtam ki véletlenül két kérdésben. Nem szeretnék veszekedést.
2012. jan. 3. 20:23
4/4 A kérdező kommentje:
amúgy bocs ha megbántottalak
nem akartalak megbántani, hirtelen bepipultam
2012. jan. 3. 20:28