Csinos1212 kérdése:

Matek házi. Segitetek nekem? (még ma)


mennyi a gondolt szám reciprokának az ötszöröse?

a gondolt szám 20


2012. jan. 3. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan mondom nevetséges, amilyen házikat kiírtok. Egyre szánalmasabb az iskolások színvonala. :-)
2012. jan. 3. 20:12
 2/4 anonim ***** válasza:
reciproka 1/20 annak ötszöröse 5*1/20=5/20=1/4
2012. jan. 3. 20:12
 3/4 A kérdező kommentje:

az engem nem érdekel, hogy ki mennyire szánalmas házit ír ide. Tök mindegy. Amúgy meg gondoltam az 5/20-ra és a 5/100-ra, csak nem tudtam, hogy melyiket írjam. ezért kérdeztem. Amúgy köszi a választ amit valaki megírt. :)

Soha nem szoktam házit kiírni ide, csak ezt az egy feladatot írtam ki véletlenül két kérdésben. Nem szeretnék veszekedést.

2012. jan. 3. 20:23
 4/4 A kérdező kommentje:

amúgy bocs ha megbántottalak

nem akartalak megbántani, hirtelen bepipultam

2012. jan. 3. 20:28