M@x kérdése:

Valaki levezetne nekem két egyenletet? SÜRGŐS!


3x-3=x+1 <------egyik

5f 3 f 5

___ tortvonal -___= ___ + ____

12 4 6 3


2012. jan. 2. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megcsinált helyettem egy deriválást, azonnal!:DDD
2012. jan. 2. 22:22
 2/4 A kérdező kommentje:
Affene elcsuszott valaki segitsen
2012. jan. 2. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:

2x=4

x=2


A 2.-at viszont abszolút nem tudom így. :D

2012. jan. 3. 07:18
 4/4 Silber ***** válasza:

Terjedjen már el a gép által is felismerhető írásmód...

(5f/12)/(3/4)-f/6=5/3

5f/12*4/3-f/6=5/3

5f*4/3-2f=4*5

20/3f-2f=20

14/3f=20

f=60/14

f=30/7

2012. jan. 3. 10:38