3x-3=x+1 <------egyik
5f 3 f 5
___ tortvonal -___= ___ + ____
12 4 6 3
2012. jan. 2. 22:18
1/4 anonim válasza:
Ha megcsinált helyettem egy deriválást, azonnal!:DDD
2/4 A kérdező kommentje:
Affene elcsuszott valaki segitsen
2012. jan. 2. 22:25
3/4 anonim válasza:
2x=4
x=2
A 2.-at viszont abszolút nem tudom így. :D
4/4 Silber válasza:
Terjedjen már el a gép által is felismerhető írásmód...
(5f/12)/(3/4)-f/6=5/3
5f/12*4/3-f/6=5/3
5f*4/3-2f=4*5
20/3f-2f=20
14/3f=20
f=60/14
f=30/7