2011. dec. 25. 10:21
1/2 anonim válasza:
m*g*h = 1/2*m*v²
g*h = 1/2*v²
v = ?
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! ;)
2011. dec. 26. 21:04