Légy jó mindhalálig?

Figyelt kérdés
Mi is történik benne Misi édesapjának vállalkozásával, ami miatt földönfutókká válnak?
2011. dec. 13. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
olvasd el!
2011. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a 200 oldal tényleg nem sok,el lehetne olvasni!
2011. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösz szépen... Elolvastam, már tök rég, csak az a gond, hogy a suliban csak most kezdtük el átvenni. És az ilyen aprólékosságokra már nem emlékszem... Házinak azt kaptuk, hogy milyen életrajzi vonatkozások vannak a könyvben. Elolvastam Móricz Zsigmond életrajzát, és mindent egyből megtaláltam, csak azt nem tudom, hogy oda konkrétan mit írjak, hogy Móricz édesapjának vállalkozása is befuccsolt (ezért és ezért...azt tudom), és Misi apjáé is. Csak arra nem emlékszem már, hogy hogyan... Talán valami leégett.

A könyvben meg nem tudom megnézni, mert anyukám elvitte valahova, és nem akarja visszaadni, mert hogy fáj a feje -.-"

De amúgy köszi a segítőkészségeteket. Arra nem lehet gondolni, hogy erre a részletre pont nem emlékszem, mi?? :O

2011. dec. 13. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!