nem nagyon értem ezeket a feladatokat:
a=-2 b=1/2
-a+2b+1=
-2b-a-1=
megcsináltam mind a két feladatot én 0 jött ki eredménynek.Leellenőrizné nekem valaki??(akinek nem lesz jó egyest kap:( )
2011. nov. 27. 13:13
1/2 anonim válasza:
-(-2)+2(1/2)+1=2+1+1=4, -(-2)=2, 2*1/2=1,
-2(1/2)-(-2)-1=-1+2-1=0, -2*1/2=-1, -(-2)=2,
elsőnél -4 az eredmény, a másodiknál nulla.
2/2 anonim válasza:
Az elsőnél 4 Az eredmény nem -4.