Mi ezeknek az egyenleteknek a megoldása?


7-4x+3x-5=6x+1+2x-3

4x+1+5-2x+3x=2x-5+x

11-14x+28+30x=4x-12+23+6x

33x-72+12x-14=23-4x-x


2009. máj. 11. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

1.: x=14/9

2.: x=-1/2=0.5

3.: x=-3

4.: x=95/50=1.9

2009. máj. 11. 18:03
 2/6 anonim ***** válasza:

1)4/9

2) -11/2

3)-73/6

4)-63/51

2009. máj. 11. 18:05
 3/6 anonim válasza:

Nekem megint más eredmények jöttek ki:

1. x=4/9

2. x=-11/3

3. x=-28/6

4. x=109/50

2009. máj. 11. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:

1.x=4/9

2.x=-11/2

3.x=-28/6

4.x=109/50

2009. máj. 11. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1:x=4/9

2:x= -11/2

3:x=-18/6

4:=109/50

2009. máj. 12. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja igen a harmadik tényleg 28 lenne és nem 18
2009. máj. 12. 12:11