7-4x+3x-5=6x+1+2x-3
4x+1+5-2x+3x=2x-5+x
11-14x+28+30x=4x-12+23+6x
33x-72+12x-14=23-4x-x
2009. máj. 11. 17:46
1/6 anonim válasza:
1.: x=14/9
2.: x=-1/2=0.5
3.: x=-3
4.: x=95/50=1.9
3/6 anonim válasza:
Nekem megint más eredmények jöttek ki:
1. x=4/9
2. x=-11/3
3. x=-28/6
4. x=109/50
4/6 anonim válasza:
1.x=4/9
2.x=-11/2
3.x=-28/6
4.x=109/50
5/6 anonim válasza:
1:x=4/9
2:x= -11/2
3:x=-18/6
4:=109/50
6/6 anonim válasza:
Ja igen a harmadik tényleg 28 lenne és nem 18