Hogyan legyek jó tanuló?

Figyelt kérdés
Mindenből szeretnék legalább 3-as lenni!
2011. nov. 20. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj..és kevesebbet számítógépezz..=)
2011. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
17%
Tanulj sokat és Ne sexelj idő elött!
2011. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én mindenből 4-es szeretnék lenni, de hát... a természettudományok nem mennek, azokból 2-es 3-as leszek. ez van... ami nem megy nem kell erőltetni, a magolással pedig rájöttem nem érek semmit, mert múltkor is 10féle biológiai folyamatot magoltam be, egész este tanultam, aztán dogában az egészet összekevertem, és 2-est kaptam.

16/L

2011. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16/L: lehet, hogy nem kell erőltetni, de megpróbálhatja.
2011. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem az a lenyeg, hogy a legjobb tanulo legyen.Persze az is lenyeg, de a legfontosabb, hogy legalabb egyvalamibol mindekinel jobblegyel, vagy kiemelkedj.

Ez az egesz iskola, tanulas, muvelodes erdekes egy folyamat.

En ugy voltam vele, hogy csak 17 eves koromra jottem ra, hogy mirol is van szo, es hogy magamnak tanulok, nem masnak, es hogy jo tanulni. A sulis tantargyaknal csak a szorgalom a lenyeg es jok lesznek a jegyeid. Amikor tanulsz akkor a leheto legjobban oda kell figyelni es nem osszevissza tanulni, igy sokkal gyorsabban megjegyzessz mindent.

2011. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tűzz ki magad elé egy célt. Akár hiszed akár nem, engem egy fiú vett rá arra, hogy tanuljak. Teljesen belezúgtam, ő nagyon okos és szeretnék én is jó lenni. Azóta egész jó vagyok. És úgy tanulj, hogy magadért. Mert, aki műveletlen az könnyen átverhető. Szánj rá időt, de ne kényszerből csináld. Suli után legyen 3-4 szabad órád, utána szánd rá magad..Hidd el, megéri!
2012. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elég ha csak abból vagy jó amivel tovább szeretnél tanulni... manapság senki nem lehet polihisztor állj rá valamelyik tárgyra amivel tovább szeretnél tanulni és abból légy a legjobb.
2015. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!