Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Üzleti modell és a üzleti...

Üzleti modell és a üzleti terv egy és ugyan az?

Figyelt kérdés
Nekem 2 hét múlva csinálom, kell üzleti információk elemzés órára üzleti modellt, hogyan kell csinálnom aki, tudja, megköszönném a segítségét, nekem van egy üzleti tervem csinálva, de nem tudom az ugyan az e, mint az üzleti modell, ha ugyan az, akkor beadom azt, de ha nem akkor fogalmam nincs, hogyan kell csinálni egy üzleti modellt!
2011. nov. 14. 13:18
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsánat Vállalkozások alapítása, működtetése órára kell, Üzleti információ elemzésére kell készítenem 5 termék ár összehasonlítását,ha ebben is tud valaki segíteni örök hálám lenne! Köszönöm előre!
2011. nov. 14. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!