Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mondatalkotas nehany szoval?

Mondatalkotas nehany szoval?

Figyelt kérdés
very few,almost none,almost nobody,all,everybody,everyone,everithing,none,nothint,nobody,no one
2011. nov. 9. 16:38
 1/3 k.lau13 ***** válasza:

bármilyen mondatot írhatsz és csak egy szónak kell benne lenni? mer ak itvan(ha nem, ak írd meg):


I've got very few time.


She is a very silly girl, she's got almost none good solution in the exercise.


It's a bad program, almost nobody is here.


These all books are mine.


Please everybody quiet!


Everyone playing in the garden.


She is very selfish, she thinking about that everything hers!


Of these none is mine.


I am very happy because i haven't got nothing problem!


I repost you Miss, nobody is absent today (angoloknál a jelentés óra elején, bocs, jobbat nem tudtam xd.)


Bocs az uccsóval nem jut eszembe semmi. Nah valami ilyesmit kellett? Vagy összefüggő mondatok kellettek volna? vagy csak ennyi? vagy micsoda?

am remélem segítettem :))

2011. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Segitettel igen koszonoooom :)
2011. nov. 10. 13:41
 3/3 k.lau13 ***** válasza:
szívesen :)) szeretem az angolt szóval erz csak jó volt... hát nemtommért, a saját leckémet mindig utálom, de másokét meg szivesen megcsinálom... hehe xd. nah ak örülök, h segítettem, szivesen :)))
2011. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!