2011. okt. 12. 19:12
1/11 anonim válasza:
Ugyan így ahogy leírtad. Van egy ilyen ^ jel ott. Vagy ha egyszerűre gondolsz ami csak alapműveletek, ott ez a példád h 2^-2 az = 1/2^2. Azt meg betudod ütni h 1/2*2=0,25
2/11 anonim válasza:
Tudományos számológépen a szám után nyomd meg az x2 billentyűt.
3/11 A kérdező kommentje:
tudományos van..ha beírom a 2-est utána az x^2 billentyűt,akkor a második hatványt kapom meg..
2011. okt. 12. 19:20
4/11 anonim válasza:
Olyat keress, hogy x^y
Pl: 2^-3 -> [2] [x^y] [-] [3] [=] gombokat kell megnyomnod
5/11 anonim válasza:
Ja, akkor te hatványozni akarsz...
Az alap begépelése után nyomd meg az x^y gombot, majd gépeld be a kitevőt, majd =.
6/11 A kérdező kommentje:
nincs x^y -ilyenem..gondolom az x^2-es gomb kell..de nem tudom milyen sorrendben kell beütni a dolgokat..:S
2011. okt. 12. 20:18
7/11 anonim válasza:
Milyen számológéped van? Márka, típus.
8/11 A kérdező kommentje:
B-tech fx83
2011. okt. 12. 21:48
9/11 anonim válasza:
A log feliratú gombtól balra lévő gombra mi van írva? Illetve annak a bal felső sarkában apróbb betűvel is van valami. Oda mi van írva? Sajnos nincs róla nagy méretű kép a neten, de arra tippelek.
10/11 A kérdező kommentje:
e^x
2011. okt. 12. 22:30