Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miről szólnak az Alice Csodaor...

Miről szólnak az Alice Csodaországban és az Alice Tükörországban című könyvek?

Figyelt kérdés
Mármint az eredeti Lewis C. írás, nem a disney mesexDD. Röviden én is össze tudom foglalni(az Alice Tükörországban-t nem olvastam:/), de fogalmazást kell írnom róla és nem tudok olyan sokat beszélni a könyvről. Ötletek?:))
2011. okt. 1. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyar Elektronikus Könyvtár (ingyenes, nem kell regisztrálni):


Lewis Caroll: Alice Tükörországban


[link]


Olvasd el (69 oldal).

2011. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez is megvan (még akár hangoskönyv formájában is):


Lewis Caroll: Alice Csodaországban


[link]

2011. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, már el is kezdtem olvasni de hosszabban(minimum két oldal kell) hogy fejtsem ki?:/ Azért annyira nem bonyolult a sztori:D
2011. okt. 1. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Állj neki írni (én is így szoktam, ha valamit meg kell írni és nem tudom, hogy hogyan), írj le annyit, amennyit tudsz. Az se számít ha nem az elejénél kezded. Mindent leírsz, amiről tudod, hogy szerepelni fog benne. Ha ez megvan, akkor elkezded szépen összerakni sorjában, közben meg megpróbálod kiegészíteni a szöveget. Ma megcsinálsz annyit, amennyit meg tudsz, holnapra meg még eszedbe jut a többi. Nem kell mindent egy nekifutással megoldani (nálam ez a módszer bevált).
2011. okt. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is bejött, jó módszer! Nagyon köszönöm^^
2011. okt. 2. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!