Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan irjam meg a német házit?

Hogyan irjam meg a német házit?

Figyelt kérdés
irnom kell arról hogy mi van a konyhába, meg hogy miben szoktam segíteni ott anyukámnak, de ötletem sincs hogy mit irjak. Valaki segítene? elöre is köszönöm.. :)
2011. okt. 1. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd le, hogy van egy fehér konyhaszekrény, vele szemben az ablak és egy asztal 4 székkel. A falak sárgák. Van egy gáztűzhely a sarokba, anyukám főz, én bevásárolok, elmosogatok heti 1-2 szer.... Ilyenekre gondolsz?
2011. okt. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen ilyenekre.. :D
2011. okt. 1. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
HJát például úgy, hogy - de lehet, hülyeséget írok - bemész a konyhába, és leírod, amit látsz. Aztán kamuzol egyet-kettőt, hogy te milyen sokat szoktál segíteni: főzni, mosogatni, teríteni stb.
2011. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak segítenétek elkezdeni németül? :/
2011. okt. 1. 12:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
In der Küche sehe ich einen weißen Kühlschrank,....
2011. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk anno kellett ilyet írni általánosban, csak az egész lakásra.

Kellenek hozzá olyan kifejezések, mint pl. a falnál van a ... vagy középen van a... stb.

Az előttem válaszoló pedig nagyon jól elkezdte, már csak azokat kell leírni, amik vannak a konyhába:)

16/L

2011. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.. :))
2011. okt. 1. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!