Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Női nevek latinul+magyar...

Női nevek latinul+magyar jelentés?

Figyelt kérdés
Latint tanulok, és házi feladatul kaptam, hogy gyűjtsek húsz női nevet latinul illetve a magyar jelentését is írjam le. kb 30 perce találtam egy jó oldalt amin ott voltak, de nem találom meg újra az oldalt mert véletlenül kiléptem belőle. S.O.S honlap linknek is örülnék. Még egyszer magyarul a név, latinul a név illetve magyar jelentése.
2011. szept. 18. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] :)
2011. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Ezt én is néztem, de nincs rajta latinul a név:(

Még valaki?

2011. szept. 18. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

ha firefoxot használsz, akkor fölül odamész, hogy előzmények, utána ott a harmadik: Nemrég bezárt lapok és ott lesz, ha nem rég zártad be.(vagy Nemrég bezárt abllakok)

Gondolom nem ilyen segítséget vártál, de hátha:)

vagy ha google-l kerested, akkor írd be megint ugyanazt, és hjátha megint megtalálod

2011. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem találtam meg:(
2011. szept. 18. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!