Légyszi segítsen vki levezetéssel:) sürgős!!!2011. szept. 12. 18:59
1/1 anonim válasza:
Szerintem így kell számolni:
v = 90 km/h = 25 m/s
c = 330 m/s
t = Δt*(c-v)/c = 6*(330-25)/330 = 5,545 s