Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki írta a Reszket a bokor....

Ki írta a Reszket a bokor. Című verset?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 22:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
a Batsányit a Fro-i vált. ra írta, előbb járj utána a dolgoknak szerintem mielőtt kioktatsz :/ bocsi.
2011. júl. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

OK! A Batsányi jogos! De annyira megütköztem, hogy nem tudtam különbséget tenni, BOCS!!!!!

Tudod, én úgy48 éve tanultam, mégis emlékszem rá. Az a baj, hogy mindennek a könnyebbik oldalát keresik sokan ahelyett, hogy az eszüket használnák.Ez engem kissé felháborít. Nem tudnak olvasni, nem értik mit olvasnak, a hangsúlyozás- rádióban, TV-ben -borzalmas, szólásokat kevernek össze, és egyéb nyalánkságok.... Petőfitől pedig nemcsak az agyoncsépelt verseket kellene olvasni, mert azt is Ő írta: " nyakamon érzem, seggem mily nehéz..."...

Üdv!

2011. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!